Brand:

Profarma Paracetamol 500 mg x 60 Tableta

240,00 L

Ingredients + -

Çdo tabletë përmban 500 mg të lëndës aktive paracetamol. Për detaje të plota , kontrolloni fletëudhëzuesin e produktit ose kontaktoni farmacistin tuaj.

SKU: c01d6c27fcfe Categories: , , Tags: , , Brand:

Description

Paracetamol 500 mg lehtëson dhimbjen dhe ul temperaturën. Trajton gjithashtu simptomat e ftohjes dhe gripit. Paracetamoli rekomandohet të përdoret në fëmijë mbi 6 vjeç dhe të rritur.